HAKKIMIZDA

İş hayatına inşaat proje ve taahhüt firması olarak başlayan İZOBEDEL, gerçekleştirdiği yapı projelerinde kullandığı klasik yalıtım uygulamalarının eksiklerini tespit etmiş, bu doğrultuda daha hızlı, daha etkin ve daha tasarruflu yalıtım malzemeleri arayışına girmiştir.

 

Avrupa’da gerçekleştirilen yapı projelerinde klasik yalıtım malzemeleri yerini Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerine terk etmektedir. Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinde kullanılan malzeme ve uygulama biçimi yönünden, klasik yalıtım malzemeleri karşısında birçok üstünlüğe sahiptir. Bunlardan en önemlisi uygulama alanının büyüklüğü ne olursa olsun uygulama kesintisiz, mekanik sabitlemeye ihtiyaç duymadan tek bir işlemle ekyersiz olarak gerçekleşir.


İZOBEDEL, yalıtım sektörünün yükselen değeri olan Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinden ana amacı ısı yalıtımı olan Sprey Poliüretan Köpük ( Spray Polyurethan Foam-SPF) ile Püskürtme Yalıtım uygulamalarına başlamış, diğer yalıtım uygulamaları olan su-ses-yangın uygulamalarının da Türkiye’de püskürtme olarak uygulanabilmesi için girişimlerine hız vermiştir.

 

Bugün geldiğimiz noktada ise klasik ısı-su-ses-yangın uygulamaları yerine; ısı yalıtımı uygulamasını Sprey Poliüretan Köpük-SPF, su yalıtımını Sprey POLYUREA, ses yalıtımını FONO Sprey ve yangın yalıtımını Sprey TECWOOL ile bünyesinde toplayan İZOBEDEL, yalıtım uygulamalarının tamamını püskürtme olarak tek çatı altında toplaması, teknik alt yapısı ve profesyonel uygulayıcıları ile yurtiçinde Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinde üstlendiği liderlik misyonunu yurtdışı uygulamalarında da başarıyla sürdürmektedir.

 

Müşterilerinin teknik danışmanı ve çözüm ortağı olmayı benimseyen, sorunlara ve ihtiyaçlara müşterileri ile birlikte çıkış yolu arayan İZOBEDEL, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

 

Uygulama kalitesinin en az kullanılan malzemenin kalitesi kadar önemli olduğu gerçeği firmamızın ‘’kaliteden taviz vermemek’’ prensibi ile ürün ve uygulama kalitesinin garantisini oluşturur. İzolasyon alanının proje isteklerine uygun olarak; ‘’doğru teşhis’’ ‘’doğru ürün’’ ve ‘’ doğru uygulama‘’ ile gerek ürünün TSE, TSEK gerekse uygulamanın uluslararası standartlara (ISO 9001, EN, ASTM) uygun olması sağlanır. Ürün ve uygulama gereklerine göre her aşamada gerçekleştirilen kalite kontrol testleri ile işin doğruluğu ve performansının ölçülmesi sağlanır.

 

Saygılarımızla,

Vasfi AYÖZLEK
Yönetim Kurulu Başkanı

Copyright 2010 © Izobedel Insaat San. Tic. Ltd. Sti.
design by Nar Bilişim